Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Angered MBIK Pojkar 12 (födda 2010)
Angered MBIK Pojkar 13 (födda 2009)
Angered MBIK Pojkar 14 (födda 2008)
Angered MBIK Pojkar 15 (födda 2007)
Assyriska BK Pojkar 12 (födda 2010)
Bergsjö IF Pojkar 11 (födda 2011)
BK Häcken Pojkar 11 (födda 2011)
BK Häcken Pojkar 11 (födda 2011)
BK Häcken Pojkar 11 (födda 2011)
BK Häcken Svart Pojkar 13 (födda 2009)
BK Häcken Gul Pojkar 13 (födda 2009)
BK Häcken Svart Pojkar 14 (födda 2008)
BK Häcken Gul Pojkar 14 (födda 2008)
Brämaregårdens FC Pojkar 10 (födda 2012)
Brämaregårdens FC Pojkar 12 (födda 2010)
Espanyol Göteborg IF Pojkar 13 (födda 2009)
Gerdsken BK Pojkar 14 (födda 2008)
Gui Sportsklubb Pojkar 16 (födda 2006)
Gui Sportsklubb 2 SK 2 Pojkar 16 (födda 2006)
Gunnilse IS Pojkar 13 (födda 2009)
GVL Løkken Pojkar 13 (födda 2009)
Hanvikens SK Pojkar 16 (födda 2006)
Hjuviks AIK Pojkar 12 (födda 2010)
Hovås Billdal IF Pojkar 12 (födda 2010)
Hovås Billdal IF Pojkar 12 (födda 2010)
Hovås Billdal IF Pojkar 12 (födda 2010)
Hovås Billdal IF Pojkar 14 (födda 2008)
Hovås Billdal IF Pojkar 14 (födda 2008)
IFK Strömstad Blå Pojkar 13 (födda 2009)
IFK Strömstad Vit Pojkar 13 (födda 2009)
IF Mölndal Fotboll Pojkar 19 (födda 2003)
IF Warta Vit Pojkar 10 (födda 2012)
IF Warta Svart Pojkar 10 (födda 2012)
IF Warta Svart Pojkar 11 (födda 2011)
IF Warta Vit Pojkar 11 (födda 2011)
IF Warta Pojkar 14 (födda 2008)
IF Warta Pojkar 16 (födda 2006)
IF Warta Pojkar 19 (födda 2003)
IK Zenith Vit Pojkar 13 (födda 2009)
IK Zenith Grön Pojkar 13 (födda 2009)
IL ROS Pojkar 14 (födda 2008)
Jarlaberg Pojkar 13 (födda 2009)
Jonsereds IF Flickor 15 (födda 2007)
Klubberne i Gellerup/ACFC Pojkar 11 (födda 2011)
Klubberne i Gellerup/ACFC Pojkar 13 (födda 2009)
Kortedala IF Pojkar 13 (födda 2009)
Kortedala IF Pojkar 15 (födda 2007)
Kärra/ Klareberg Pojkar 12 (födda 2010)
Kärra/ Klareberg Pojkar 12 (födda 2010)
Kärra/ Klareberg Pojkar 12 (födda 2010)
Kärra Dragons Fc P-11 Pojkar 11 (födda 2011)
Lerums IS Pojkar 14 (födda 2008)
Lerums IS Pojkar 14 (födda 2008)
Mölndal Fotboll Junior Pojkar 19 (födda 2003)
Proletären FF X Pojkar 13 (födda 2009)
Romelanda UF Pojkar 11 (födda 2011)
Romelanda UF Pojkar 11 (födda 2011)
Rælingen FK vit Pojkar 15 (födda 2007)
Rælingen FK Pojkar 15 (födda 2007)
Rælingen FK Pojkar 16 (födda 2006)
Rælingen FK Raelingen 1 Pojkar 19 (födda 2003)
Rælingen FK Ralingen 2 Pojkar 19 (födda 2003)
Røa Allianseidrettslag Pojkar 14 (födda 2008)
Røa Allianseidrettslag Pojkar 14 (födda 2008)
Røa IL Flickor 15 (födda 2007)
Røa IL Flickor 15 (födda 2007)
Skiold Ski og Ballklubb Pojkar 15 (födda 2007)
Solängen BK Pojkar 10 (födda 2012)
Stenkullen GoIK Pojkar 13 (födda 2009)
Støvring IF Pojkar 14 (födda 2008)
Støvring IF Pojkar 14 (födda 2008)
Støvring IF Pojkar 15 (födda 2007)
Støvring IF Pojkar 16 (födda 2006)
Støvring IF Flickor 15 (födda 2007)
Sundsvalls Fotbollsförening Röd Pojkar 14 (födda 2008)
Sundsvalls Fotbollsförening Blå Pojkar 14 (födda 2008)
Västra Frölunda IF Grön Pojkar 10 (födda 2012)
Västra Frölunda IF Blå Pojkar 10 (födda 2012)
Västra Frölunda IF Pojkar 11 (födda 2011)
Västra Frölunda IF Pojkar 11 (födda 2011)
Ytterby IS Röd Pojkar 14 (födda 2008)
Ytterby IS Vit Pojkar 14 (födda 2008)
Öjersjö IF Flickor 15 (födda 2007)
Maritiman Nordstan Kakservice Liseberg Västtrafik Göteborg & Co Göteborgs Hostel/Vandrarhem Apple Hotell Göteborg Strömma