Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Alingsås Pojkar 16 (03)
Angered MBIK Pojkar 11 (08 )
Angered MBIK Pojkar 12 (07)
Angered MBIK U Pojkar 14 (05)
Askim Fotballklubb Flickor 15 (04/05)
Askims IK Pojkar 13 (06)
Assyriska BK Pojkar 13 (06)
Azalea BK Pojkar 15 (04)
Azalea BK Pojkar 16 (03)
Azalea BK Flickor 15 (04/05)
Bergsjö IF Pojkar 15 (04)
BK Häcken Flickor 19 (-00/02 )
BK Landora Pojkar 14 (05)
Borgeby FK Flickor 15 (04/05)
Brønderslev IF Flickor 13 (06/07)
Bygdø Monolitten IL Pojkar 15 (04)
Bygdø Monolitten IL Flickor 13 (06/07)
Bygdø Monolitten IL Flickor 15 (04/05)
Dalen KFF Pojkar 14 (05)
Ekholt Ballklubb Pojkar 12 (07)
Ekholt Ballklubb Pojkar 12 (07)
Enebakk Pojkar 13 (06)
Eriksbergs IF Pojkar 13 (06)
Fjellhamar FK Flickor 13 (06/07)
Floda BoIF Vit Pojkar 10 (09)
Floda BoIF Blå Pojkar 10 (09)
Frisk Asker Fotball Flickor 15 (04/05)
FSB Pojkar 14 (05)
FSB Pojkar 14 (05)
Fässbergs IF Pojkar 14 (05)
GAIS Pojkar 11 (08 )
GAIS Pojkar 12 (07)
Gislaveds IS Pojkar 16 (03)
Gjelleråsen Flickor 13 (06/07)
Gunnilse IS Pojkar 10 (09)
Gunnilse IS Pojkar 10 (09)
GVL Løkken Pojkar 12 (07)
GVL Løkken Flickor 13 (06/07)
Götaholm BK Pojkar 14 (05)
Harlösa IF Pojkar 13 (06)
HBH (Hönö/Björkö) Flickor 15 (04/05)
Heggedal Idrettslag Pojkar 15 (04)
Hermansby IF Pojkar 16 (03)
Hisingsbacka FC Pojkar 15 (04)
Hisingsbacka FC Pojkar 16 (03)
Hjuviks AIK Flickor 13 (06/07)
Hovås Billdal Flickor 15 (04/05)
Hvalstad IL Gaupene Flickor 13 (06/07)
Hvalstad IL Ulvene Flickor 13 (06/07)
Hönö IS Pojkar 14 (05)
Hönö IS Pojkar 14 (05)
Høvik IF Valkyrje Flickor 15 (04/05)
Høvik IF Flickor 15 (04/05)
Høvik IF Amazone Flickor 15 (04/05)
IFK Göteborg Flickor 13 (06/07)
IFK Örby Pojkar 13 (06)
IF Mölndal Pojkar 14 (05)
IF Warta Pojkar 10 (09)
IF Warta Pojkar 11 (08 )
IF Warta Pojkar 12 (07)
IF Warta Pojkar 14 (05)
IF Warta Pojkar 15 (04)
IF Warta Pojkar 16 (03)
IF Väster Pojkar 14 (05)
IF Väster Flickor 13 (06/07)
IF Väster Flickor 15 (04/05)
IK Kongahälla Pojkar 13 (06)
IK Kongahälla Pojkar 14 (05)
IK Kongahälla Pojkar 15 (04)
Jonsereds IF Pojkar 15 (04)
Jonsereds IF Flickor 15 (04/05)
Kareby/Kongahälla Pojkar 16 (03)
KB 81 (Kildenparkens Boldklub) Pojkar 12 (07)
Kibæk IF Flickor 13 (06/07)
Kjelsås IL Vit Flickor 13 (06/07)
Kjelsås IL Blå Flickor 13 (06/07)
Kristianstad FC Pojkar 13 (06)
Kullavik IF Pojkar 14 (05)
Kullavik IF Flickor 13 (06/07)
Kållered SK Flickor 19 (-00/02 )
Kärra KIF Pojkar 15 (04)
Kärra KIF Flickor 19 (-00/02 )
Lerums IS Lila Pojkar 15 (04)
Lerums IS Pojkar 16 (03)
Lerums IS Flickor 13 (06/07)
Lerums IS 05 Flickor 15 (04/05)
Lerums IS Flickor 19 (-00/02 )
LEV U12 Pojkar 12 (07)
Lindome GIF LGIF Pojkar 15 (04)
Lindome GIF Zebrorna Pojkar 16 (03)
Lindome GIF p05 Pojkar 14 (05)
Lunden ÖBK Pojkar 14 (05)
Lørenskog IF Flickor 13 (06/07)
Mölnlycke IF Flickor 19 (-00/02 )
Nol IK Pojkar 11 (08 )
Nordby IL Pojkar 13 (06)
Nordstrand IF Pojkar 13 (06)
Nordstrand IF Pojkar 13 (06)
Nordstrand IF Pojkar 13 (06)
Näsets SK Pojkar 12 (07)
Onsala BK Vit Flickor 13 (06/07)
Onsala BK Blå Flickor 13 (06/07)
Oppegård IL Lions 1 Pojkar 11 (08 )
Oppegård IL Lions 2 Pojkar 11 (08 )
Oppegård IL Pojkar 13 (06)
Oppegård IL Pojkar 13 (06)
Oppegård IL Pojkar 14 (05)
Oppegård IL Pojkar 14 (05)
Oppegård IL Flickor 13 (06/07)
Oppegård IL Flickor 19 (-00/02 )
Partille IF RÖD Pojkar 11 (08 )
Partille IF SVART Pojkar 11 (08 )
Rælingen FK hvit Pojkar 11 (08 )
Rælingen FK grønn Pojkar 11 (08 )
Rælingen FK blå Pojkar 11 (08 )
Rælingen FK Pojkar 16 (03)
Røa IL Pojkar 13 (06)
Røa IL Pojkar 13 (06)
Røa IL Pojkar 15 (04)
Røa IL Pojkar 16 (03)
Røa IL Flickor 13 (06/07)
Røa IL Flickor 13 (06/07)
Røa IL Flickor 13 (06/07)
Sandar IL Hvit Pojkar 14 (05)
Sandar IL Rød Pojkar 14 (05)
Sandar IL Pojkar 15 (04)
Skärgårdens IK Pojkar 11 (08 )
Stenkullen GoIK Pojkar 14 (05)
Stenkullen GoIK Flickor 19 (-00/02 )
Storm BK Pojkar 16 (03)
Støvring IF Pojkar 14 (05)
Støvring IF Pojkar 14 (05)
Støvring IF Flickor 15 (04/05)
Sävedalens IF Flickor 13 (06/07)
Torslanda IK Röd Pojkar 13 (06)
Torslanda IK Vit Pojkar 13 (06)
Torslanda IK Pojkar 14 (05)
Torslanda IK Pojkar 14 (05)
Torslanda IK Pojkar 15 (04)
Torslanda IK Flickor 13 (06/07)
Torslanda IK Flickor 19 (-00/02 )
Utbynäs SK Pojkar 13 (06)
Västra Frölunda IF Pojkar 10 (09)
Västra Frölunda IF Pojkar 11 (08 )
Västra Frölunda IF Pojkar 11 (08 )
Västra Frölunda IF Vit Pojkar 12 (07)
Västra Frölunda IF Grön Pojkar 12 (07)
Västra Frölunda IF Röd Pojkar 13 (06)
Västra Frölunda IF Vit Pojkar 13 (06)
Västra Frölunda IF Pojkar 15 (04)
Västra Frölunda IF Pojkar 15 (04)
Åsa IF Lätt Pojkar 14 (05)
Åsa IF Flickor 19 (-00/02 )
Åsa IF F05 Flickor 15 (04/05)
Älvsborg FF Blå Pojkar 12 (07)
Älvsborg FF Svart Pojkar 12 (07)
Älvsborg FF Pojkar 15 (04)
Älvsborgs FF P08 Pojkar 11 (08 )
Öjersjö IF Vit Pojkar 13 (06)
Maritiman Nordstan Kakservice Liseberg Västtrafik Göteborg & Co Team Göteborg